Про мене

Категорія
Автор:Галина Б.

Вітаю! Мене звати Галина. Мені 26 років. Останні 10 з них живу у Львові.

На що у своєму житті я витратила найбільше часу? Відповідь: «На рукоділляВишивка хрестиком, в’язання спицями та гачком, макраме, бісероплетіння…не скажу, що я експерт у всьому цьому, але робота руками мені дуже подобається. Це моє найкраще заспокійливе і незмінне джерело радості, коли тримаєш у руках черговий шедевр.

Коли друзі порадили мені завести свій сайт в інтернеті, я вирішила присвятити його саме рукоділлю. Із написанням статей проблем немає – нарешті знайшлося місце для ще одного мого захоплення – журналістики та редагування. Та одна справа – знати, як зробити свій сайт, і зовсім друга – втілення цієї ідеї в життя. І тут величезне «спасибі» добрим людям, що дали «волшебного пєндаля», чесно, якби не вони, нічого цього б не було.

Мене питають: що я отримую з цього сайту? Відповідаю. Проект «Щасливе життя» – це мій 100% баланс того, що я вмію, можу і хочу робити. Від роботи над ним я, перш за все, отримую задоволення. Цей проект – як моя дитина, тому, звичайно ж, я працюю ЧЕСНО!

Буду дуже вдячна своїм читачам, якщо ви хоча б зрідка будете надсилати мені розповіді про створені вашими руками шедеври. Надіслати мені листа можна через контакт-форму.

Представництво “Щасливого життя” Вконтакті, Фейсбуці.