Саморобки

карвінг, фруктові композиціїПрекрасне із простого

Усі люблять отримувати подарунки. А ось дарувати їх – для багатьох проблема. Погодьтеся, що набагато приємніше приймати подарунок, аніж виділяти свій особистий час, гроші і терпіння, щоб вибрати сувенір. Та й не факт, що обраний вами презент сподобається імениннику.

З іншого боку, вибір подарунка – це маленька пригода та можливість проявити риси свого характеру. Найкраще такі риси проявляються у тому випадку, коли презент виготовляється своїми руками. Саморобки, які можуть і не мати матеріальної цінності, все ж цінуються набагато дорожче, ніж перша-ліпша дрібничка, придбана у магазині сувенірів. У саморобці присутня частинка душі людини, її настрій і любов. Саме – любов – адже ви не будете трудитися і створювати щось заради того, з ким вам неприємно спілкуватися?..

Речі, зроблені своїми руками впишуться у будь-який стиль і інтер’єр. Їх вартість незначна, іноді потрібно лише придбати вихідний матеріал, а у більшості випадків такі матеріали буквально лежать під ногами, згадайте намисто з ягід горобини, вінок із польових квітів… До того ж можна дати нове життя речам, які вже відслужили своє.

Саморобки можна виготовляти разом із дітьми – так би мовити – поєднати приємне з корисним. Суть цього мистецтва полягає у тому, що при мінімальних затратах фінансів і свого часу можна створити таку річ, яка обов’язково сподобається, і подарувати її можна буде на будь-яке свято або й без особливої нагоди. А рідні люди і близькі друзі будуть згадувати вас частіше і посміхатися при дотику до таких чудових сувенірів.