Чого хочуть жінки?

Букет?

Цукерки?

Чи букет з цукерок?

Що ми, жінки, зазвичай отримуємо в подарунок – квіти та (або) цукерки. Перше – красиве, друге – смачне, але і те, й інше злегка набридло, особливо, коли його отримуєш у подарунок на одне і те ж свято, від одних і тих же людей. Ні, я не кажу, що ми проти таких подарунків. Величезний букет червоних троянд нікого з нас не залишить байдужою, розтопить серце навіть Снігової королеви. Жінки обожнюють квіти, та й до квітів потрібно підібрати щось оригінальне.

Як приємно бачити посмішку від щастя і здивування на обличчі коханої…  Але що ж може викликати такі емоції? У чому не може відмовити собі ні одна представниця прекрасної статі? Як не банально звучить, та це квіти й солодощі. Що ж робити чоловікам? Правильно, зупинити свій вибір на букетах з цукерок.

Такі композиції – це справжня нев’януча краса. Це задоволення, яким можна не лише милуватися, а й поласувати! Навіщо дарувати на День Валентина окремо квіти і цукерки, коли їх можна подарувати разом в одному красивому букеті? Витончений букет з цукерок ручної роботи елегантно прикрасить святковий стіл і стане чудовим подарунком для коханої людини.

Завжди можна підібрати особливий букет з нагоди різних свят: Нового Року, Ювілею, 8 березня, Дня Валентина, весілля, хрестин… Вибираючи ексклюзивну композицію, спробуйте підкреслити характерні особливості того, кому вона призначена, висловити свої почуття, натякнути на щось чи пожартувати. Величезний вибір кольорів, форм, сортів дозволяє втілити будь-який задум.

А наші мами? Вони теж стали дуже перебірливими! Зрозуміли, що живуть в час новацій і хочуть їх по-максимуму спробувати. Банальною листівкою вже нікого не здивуєш. Їм щось «эдакое» подавай. І букет із цукерок – чудовий варіант!

Мені завжди шкода зрізаних квітів, бо їхня доля вирішена. Особисто я обрала б замість «живого» букета – похід в оранжерею. Коли я вперше побачила букети з цукерок, то подумала, що коли витягуєш цукерку – квіти руйнуються. Яка тоді втіха від солодкого подарунка, якщо ти не зможеш його з’їсти? Поспілкувавшись із майстром цукерково-букетної справи Анною Полюхович, я з’ясувала, що це не так. Букети Анни зроблені так, що цукерочка дістається з серединки квіточки, а сама квіточка так далі і залишається. Отже, можна сміливо використовувати букет з цукерок як прикрасу святкового столу.

Ще мені було цікаво, як створюються такі композиції. Анна обговорює з клієнтами тільки кольорову гаму. Запитує кому призначається букет, якого віку людина і на яку подію, і починає творити. Ні вона, ні замовник не знає, що вийде в кінцевому результаті, але поки що незадоволених не було. Від себе бажаю, щоб так було і надалі! Не обходиться в цій роботі і без курйозних ситуацій. Анна розповіла, що бувають такі випадки, що їй так подобається замовлена робота, що аж шкода віддавати клієнту.

Думаю, ні в кого вже не залишилось сумнівів що подарувати мамі на 8 березня, а коханій дівчині чи дружині на День Валентина! Для тих же, хто хоче освідчитись у своїх почуттях у День закоханих підійде дерево кохання – “Ключ від мого серця”.

Автор букетів із цукерок Анна Полюхович

Для тих, хто хоче спробувати зробити букет з цукерок самостійно – представляю відео майстер-клас

Отримуй матеріали блогу на електронну пошту!
Читай їх першим!