Подарунки

Дизайнерські листівки. Майстер-клас. Подарунок своїми рукамиПри виборі ексклюзивного подарунка у вас є 2 шляхи: або виготовити подарунок своїми руками, або придбати річ, зроблену майстром. Кожен з цих варіантів має свої плюси і мінуси.

Якщо ви вирішите зробити подарунок своїми руками, у нього буде беззаперечний плюс – ваші емоції, ваша душа, яку ви в нього вкладете. Звичайно зовнішній вигляд виробу може бути не досконалим (рідко кому вдається з першого разу зробити шедевр, хоча є і такі). Щоб покращити якість свого виробу можна записатись на майстер-клас до майстра, взяти приватні уроки, попросити допомоги у виконанні найважчих елементів.

Якщо ви вирішите придбати або замовити подарунок у майстра – він буде професійно виготовлений, ідеальний з точки зору техніки виконання. Щоб максимально наблизити цю річ до вас та до того, кому ви її збираєтесь дарувати постарайтесь максимально втрутитися в процес її створення, дати список побажань, вибрати з майстром матеріали (якщо є така можливість). Приділивши свій час вибору подарунка ви вкладете в нього часточку своєї душі, навіть якщо створений він не вами.

Виготовлення подарунка своїми руками – це перш за все вияв любові, підкреслення значимості людини, якій цей подарунок призначається. І не важливо, скільки він коштує чи на скільки досконало зроблений – головне, – він зроблений з любов’ю.

Виготовлення подарунка своїми руками – це також можливість провести приємно час з друзями, дітьми чи однодумцями в рукодільній студії. Та й не обійтись без таких подарунків – день Валентина, день Матері просто не може обійтися без сувеніра, зробленого люблячими руками. А Новий Рік? Передноворічний тиждень – це час сімейної творчості: прикрасити ялинку, оформити кімнату, спекти хатинку з пряників. Теж стосується і Великодня – фарбування яєць, писанки, прикрашання кошичка – хочеш не хочеш, а кожен з нас кілька разів на рік стає хендмейдером, художником-фантазером.